İŞ ORTAKLARIMIZ

Checkmarx

Checkmarx CxSAST statik kaynak kodu analizi yazılımı Gartner MQ’ta lideri ve sektörün önde gelen ürünüdür. Endpoint Labs. Checkmarx’ın ‘Strateji ve Teknolojik’ partneri statüsünde olup hem Türkiye hem de çevre ülkelerde Checkmarx adına profesyonel servisler vermektedir. Uygulama güvenliği testlerini yazılım süreçlerine entegre etmek ve DevOps/DevSecOps dönüşümü için Checkmarx ürün grubu ile hizmet verilmektedir.

Kondukto

Kondukto, farklı uygulama güvenliği test araçlarından gelen bulguların tek bir merkezi platform üzerinden görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlayan bir süreç otomasyon aracıdır. Ürünün amacı bulguların tespitinden çözümüne kadar olan uygulama güvenliği ve DevOps süreçlerini otomatize ederek bulguların çözüm hızını arttırmak ve güvenlik testlerini yazılım geliştirme süreçlerinin bütününe entegre ederek DevSecOps adaptasyonuna olanak sağlamaktır.

Invicti

Uygulama Güvenliği alanında DAST ürünleri içinde duayen haline gelmiş ve gelişen teknoloji ile IAST olarak da hizmet vermeye başlayan Acunetix ve Netsparker ürünlerini bünyesinde barındıran Invicti ile kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde Uygulama Güvenliği’nin dinamik tarafında da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Mazebolt

MazeBolt, siber güvenlikte bir inovasyon lideri olarak DDoS azaltma alanının bir parçasıdır. Uçtan uca tam kapsama sağlamak için tam DDoS risk algılama, ortadan kaldırma ve herhangi bir azaltma sistemiyle çalışma sunar. Bir saldırı gerçekleşmeden önce kapalı kalma süresini önleme ve DDoS güvenlik açıklarını kapatma konusunda kuruluşları destekler.

Syberai

API güvenliği konusundaki eşsiz çözümleri sayesinde Wib, algılanan API’lerin bir katalogunu oluşturur ve bunların geliştirme tanımlarına göre uyumluluğunu sürekli olarak kontrol eder. Bir ihlal tespit edilirse, temel nedeni analiz etmek ve bunun bir güvenlik, mühendislik veya iş sorunu olup olmadığını belirlemek için derinlemesine bir analiz yapar.